11.04.2019 | Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce má většina z nás spojené s příchodem jara, tepla, slunce, ... Těmi nejvěrnějšími, kteří si nenechají svátky jara ujít, jsou děti.

07.03.2019 | Adolf Dudek v družině

Adolf Dudek v družině

V pondělí po jarních prázdninách jsme v družině s velkou radostí přivítali našeho každoročního hosta, ilustrátora dětských knih, Adolfa Dudka. Přestože pan Dudek k nám dochází již několik let, pokaždé jsme mile překvapeni jeho nápady, pohotovostí a energií. Letos k nám ilustrátor přijel s programem Malování pro děti.

05.03.2019 | Maškarní karneval ve školní družině

Maškarní karneval ve školní družině

16. února, v pátek před jarními prázdninami, jsme v naší družině pořádali každoroční maškarní karneval. Letos jsme při jeho organizaci spolupracovali s Astrou a s panem Zrůstem. V týdnu před karnevalem jsme začínali mít obavy, jak všechno dopadne, poněvadž se valila chřipková epidemie a počet nemocných dětí každým dnem stoupal. Nakonec vše dobře dopadlo a bylo nás tak akorát.

25.01.2019 | Veverka Terka a myška Klárka opět v družině

Veverka Terka a myška Klárka opět v družině

V úterý 22. ledna k nám do družiny po delší přestávce opět zavítalo divadélko Myška Klárka a veverka Terka. Děti se na vystoupení moc těšily. Po seznámení s Klárkou a Terkou nabralo představení úžasný spád.

03.12.2018 | Mikulášské nocování 2018

Mikulášské nocování 2018

Poslední listopadový pátek jsme v naší družině pořádali pro naše prvňáčky Mikulášské nocování, které má už několikaletou tradici. Na 30. listopad jsme se již dlouho všichni těšili. Čím víc se blížil termín oblíbené akce, tím víc děti řešily, jestli přijde s Mikulášem i čert.