Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Základní údaje:

Název: Školní jídelna při Základní škole a Mateřské škole Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín
Adresa školy: Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01

Školní jídelna je součástí organizace Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín. Je umístěna v přízemí budovy a má svůj samostatný vchod. Tvoří ji velká a malá jídelna (stolové části), kuchyň, kancelář vedoucí ŠJ a příslušné hygienické zázemí.

Denně vaří obědy asi pro 630 strávníků, z toho 530 žáků, 60 dospělých školních zaměstnanců, a 40 cizích strávníků. Strávníci si mohou vybrat ze dvou druhů nabízených jídel, při odběru stravy se používá čip. Výběr jídla probíhá prostřednictvím terminálu ve ŠJ, internetem přes webové stránky www.ulrichsw.cz na odkaze e-strava nebo v sekci školní jídelna na školních webových stránkách (více v Informátoru ŠJ).

Ve školní jídelně pracuje celkem osm pracovníků, z nichž jeden plní funkci vedoucí školní jídelny.

Provoz školní jídelny pro žáky je od 11.30 do 14.00.

Kontakty:

Vedoucí školní jídelny: Zdeněk Suda

Telefon: 556 835 806

E-mail: jidelna@zstyrfren.cz