30.11.2020 | Projekt Šablony II ve školní družině

Projekt Šablony II ve školní družině

Ani v době „Corony“ neutuchá chuť dětí dozvědět se něco nového. Díky zapojení naší školní družiny do projektu Šablony II jsme získali finanční prostředky na zkvalitnění výchovně vzdělávací práce v družině.

10.03.2020 | Adolf Dudek v družině

Adolf Dudek v družině

Poslední únorový pátek navštívil družinu náš dlouholetý spolupracovník a kamarád, ilustrátor dětských knih pan Adolf Dudek. Přestože za námi dochází již hezkou řádku let, vždy se na něj moc těšíme.

11.02.2020 | Maškarní karneval 2020

Maškarní karneval 2020

Rok se s rokem sešel a u nás v družině opět proběhl maškarní karneval. Ten letošní se konal v pátek 7. února. Děti se již tradičně moc těšily. Někteří nedočkavci měli kostýmy oblečené již dopoledne ve vyučování.

02.12.2019 | Mikulášské nocování 2019

Mikulášské nocování 2019

Letošní Mikulášské nocování jsme naplánovali na poslední listopadový pátek. Tato akce, která má v naší družině již několikaletou tradici, je určena pro prvňáčky.

12.06.2019 | Cesta za pokladem 2019

Cesta za pokladem 2019

Ve čtvrtek 6. června proběhla v naší družině Cesta za pokladem. Je to každoroční poslední akce, na kterou se všichni moc těší. Zažít trochu dobrodružství při hledání pokladu baví každého.

14.05.2019 | Projektový den ŠD na Bílé

Projektový den ŠD na Bílé

V úterý 7. května jsme v rámci Šablon II uskutečnili projektový den mimo školní družinu a vyjeli jsme s dětmi na Bílou v Beskydech na program Zpátky do pravěku.

11.04.2019 | Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce má většina z nás spojené s příchodem jara, tepla, slunce, ... Těmi nejvěrnějšími, kteří si nenechají svátky jara ujít, jsou děti.

07.03.2019 | Adolf Dudek v družině

Adolf Dudek v družině

V pondělí po jarních prázdninách jsme v družině s velkou radostí přivítali našeho každoročního hosta, ilustrátora dětských knih, Adolfa Dudka. Přestože pan Dudek k nám dochází již několik let, pokaždé jsme mile překvapeni jeho nápady, pohotovostí a energií. Letos k nám ilustrátor přijel s programem Malování pro děti.

05.03.2019 | Maškarní karneval ve školní družině

Maškarní karneval ve školní družině

16. února, v pátek před jarními prázdninami, jsme v naší družině pořádali každoroční maškarní karneval. Letos jsme při jeho organizaci spolupracovali s Astrou a s panem Zrůstem. V týdnu před karnevalem jsme začínali mít obavy, jak všechno dopadne, poněvadž se valila chřipková epidemie a počet nemocných dětí každým dnem stoupal. Nakonec vše dobře dopadlo a bylo nás tak akorát.