Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Kontrola odběru stravy a měsíčního vyúčtování

Vážení rodiče a strávníci školní jídelny,

pro větší přehlednost vyúčtování stravného vašich dětí a dospělých strávníků vám předkládáme možnost průběžné kontroly odběru stravy a také měsíčního vyúčtování stravného.

1) Kontrola odběru stravy – v mobilní aplikaci nebo v PC na portálu eStrava je možno si v účtu strávníka v nabídce Nastavení zvolit (zatrhnout) volbu Zobrazovat zda byla strava odebrána (poté se vám v jednotlivé dny budou u jídelníčku strávníka objevovat v případě odběru stravy zelená zatržítka).

2) Kontrola měsíčního vyúčtování – v mobilní aplikaci nebo v PC na portálu eStrava je v účtu strávníka v nabídce Finance každý měsíc vygenerována sestava s názvem Finanční informace, která obsahuje přehled záloh, vratek, doúčtování nedotované stravy a celkovou částku k úhradě. Naleznete zde data a značky k rozlišení docházky a odběru stravy. Pro bližší vysvětlení klikněte zde na měsíční vyúčtování fiktivního strávníka s podrobným popisem jednotlivých částí.

Věříme, že vám nabízené informace pomohou získat potřebnou zpětnou vazbu ke stravování vašeho dítěte a zefektivní transparentnost měsíčních vyúčtování. S vysvětlením konkrétních nejasností ve vašem vyúčtování se obracejte na vedoucí školní jídelny.

Děkujeme za spolupráci

Zdeňka Murasová, ředitelka školy