20.01.2020 | Šikovný předškoláček

Pozvánka na lekce Šikovného předškoláčka.

23.01.2020 | LEGO ROBOTI VE ŠKOLE

LEGO ROBOTI VE ŠKOLE

Ve středu 15. ledna a v pátek 17. ledna 2020 navštívili naši školu učitelé a žáci ZŠ Veřovice. Nepřijeli sami, přivezli s sebou čtyři roboty – konkrétně Lego stavebnici robotů MINDSTORMS.

15.01.2020 | LYŽNÍCI Z TYRŠOVKY

LYŽNÍCI Z TYRŠOVKY

Jako každý rok tráví sedmáci z Tyršovky první školní lednový týden na zasněžených svazích Velkých Karlovic. Lyžařský výcvik je součástí školního vzdělávacího plánu a pro žáky zpestřením výuky tělesné výchovy. Týden mimo školní lavice, se spolužáky a bez rodičů, to je lákadlo i pro ty, kteří nikdy na lyžích nestáli.

20.12.2019 | Švitorky získávají zkušenosti

Švitorky získávají zkušenosti

Dívčí pěvecký sbor Švitorky má za posledních pár týdnů na svém kontě několik důležitých vystoupení. Veřejnost si mohla jejich výkon poslechnout několikrát v průběhu odpoledne 27. listopadu 2019 v rámci Dne otevřených dveří naší školy. Zde zazpívaly nejen vánoční písně, ale podpořily také žáky 9. ročníků a společně s nimi předvedly, že jsou schopny zpívat i v německém jazyce.

20.12.2019 | Vánoční turnaj v košíkové

Vánoční turnaj v košíkové

Během prosince se ve škole uskutečnil Vánoční turnaj v košíkové. Přihlášené třídy byly rozděleny na kategorie starších a mladších dívek a chlapců. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 družstev, přičemž nejpočetnější zastoupení měli již tradičně starší hoši.