Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Vánoční šachový turnaj

Na pátek 22. prosince 2023 se těšili všichni členové šachového kroužku, který v rámci kroužků CVČ ASTRA probíhá na ZŠ Tyršova. Každý z účastníků si zahrál několik šachových partií, až nakonec třetí místo obsadil Kryštof Jan Vondráček, druhý byl Václav Orlík a první místo čekalo na Vojtu Križáka. Vítězové dostali medaile, diplomy a na doplnění energie i nějakou sladkost. Ostatní soutěžící obdrželi na památku účastnické listy a samozřejmě také sladkost.Po skončení turnaje se nakonec všichni společně vyfotografovali se svým šachovým trenérem Dominikem Kulou a odcházeli s dobrým pocitem, že si výborně zasoutěžili a hezky pobavili. 

Dana Friedlová, učitelka