Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Školní kolo pěvecké soutěže žáků z 1. stupně

V úterý 26.3. 2024 se konalo školní kolo pěvecké soutěže žáků z 1. stupně. Všechny děti zpříjemnily celé porotě odpoledne svými vybranými písničkami, které zazpívaly s radostí a nadšením. Slyšeli jsme písničky lidové, moderní, folkové, trampské, české, anglické i ukrajinské. Většinou děti zpívaly bez doprovodu, ale starší žáci měli připraven i hudební podklad. A jak jejich snažení nakonec dopadlo?
 
Kategorie 1. tříd:
1. místo- Saniya Tana Hendrychová (1.C)
2. místo- Lukáš Šimara (1.B)
3. místo- Julie Adámková (1.A)
 
Kategorie 2. a 3. tříd:
1. místo- Ema Riedlová (2.B)
2. místo- Ema Janíčková (2.B)
3. místo- Alžběta Zbránková (3.B)
 
Kategorie 4. a 5. tříd:
1. místo- Kristýnka Juračáková (4.A)
2. místo- Nathaly Hiecke (5.A)
3. místo- Adéla Buchtová (4.B)
 
Všem dětem děkujeme za příjemné koncertní odpoledne a dobrou náladu, kterou na nás svým zpěvem přenesly. Poděkování patří také porotě, která měla těžkou práci při rozhodování: p. učitelce Janě Adámkové, Daně Friedlové, Haně Svobodové, Markétě Hrachovcové a Jitce Břeské.
 
Gabriela Strakošová, učitelka 1. stupně