Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Projektový den na hotelové škole

V pondělí 27.5. 2024 se třída 1.C se svou paní učitelkou zúčastnila projektového dne na místné hotelové škole, který pro ně připravila třída CR3. Tématem byla Cesta kolem světa. Děti plnily úkoly na různých stanovištích s názvy států (Japonsko, USA, Austrálie, Itálie….) a sbíraly razítka na hrací karty. Jakmile úspěšně dokončily celou cestu, směly si nechat studenty namíchat barevný drink. Nakonec proběhlo vyhlášení výsledků, kdy se vítězem stal každý zúčastněný prvňáček. Všechny děti dostaly diplomy, perníkové medaile, omalovánky, reflexní náramky a rozvrh hodin. Třída cukrářů potom dětem připravila sladké překvapení v podobě muffinů s marcipánovými vlajkami různých zemí a také velký dort s letadlem.

Celé dopoledne si děti navzdory velmi teplému počasí užily, zasportovaly si a odnesly si s odměnami i hezké zážitky. Velké poděkování patří studentům hotelové školy a jejich vyučujícím.

Gabriela Strakošová, třídní učitelka 1.C