Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Oslava dětí v MŠ

Den dětí jsme si v mateřské škole užívali celý týden. Začal společnou oslavou s rodiči, kdy děti plnily za pomoci žáků ZŠ Tyršova interaktivní úkoly na stanovištích. V cíli na ně čekala nejen zasloužená odměna, ale i jízda na ponících, kouzlení se zvířátky a bublifukem. Hned další den jsme se vypravili na nové venkovní hřiště, kde jsme obratně zdolávali překážky, adrenalinové atrakce a balanční prvky. Aby cesta nazpátek byla pro děti zajímavější, jeli jsme ke školce jednu zastávku vlakem. Týden her a zábavy jsme zakončili soutěžemi s hledáním pokladu na školní zahradě a nadšeným skotačením na skákacím hradě v ZŠ Tyršova.

Kateřina Balážová, zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání