Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Úspěch v okrskovém kole recitační soutěže Kalusův chodníček

V úterý 5. března se v CVČ Astra konalo pro žáky 2. – 9. ročníku okrskové kolo recitační soutěže Kalusův chodníček. Ze všech soutěžních kategorií byli vyhlášeni vždy dva nejúspěšnější recitátoři, kteří se tímto probojovali do okresního kola, které se uskuteční dne 18. dubna v Novém Jičíně. Naši recitátoři slavili úspěch ve všech kategoriích. Z kategorie nejmladších recitátorů postoupil do okresního kola Hynek Petřík (tř. 3. C), z II. kategorie postoupila Klára Obšivačová (tř. 5. B) a z III. kategorie Magdalena Mužíková (tř. 7. C). Poslední kategorii bezkonkurenčně ovládla děvčata Štěpánka Machučová (tř. 8. C) a Markéta Strakošová (tř. 9. B).

Výhercům srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v dalším kole soutěže.

Eva Sladká, zástupkyně ředitele