Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Ocenění osobností tříd v ZŠ Tyršova

V úterý 20. 6. 2023 proběhlo ve velké tělocvičně základní školy Tyršova 913 za přítomnosti všech žáků školy slavnostní ocenění 27 úspěšných žáků, kteří byli nominováni za jednotlivé kolektivy tříd svými třídními učiteli i vlastními spolužáky. Svá ocenění převzali za svou aktivitu a práci pro třídu, příkladné vystupování a plnění školních povinností, snahu a ochotu druhým pomoci, úspěšnou reprezentaci školy nebo výborné studijní výsledky. Šestý ročník akce s názvem Osobnosti tříd svou účastí a také finančně podpořil Klub rodičů ZŠ Tyršova, nadační fond, který každému oceněnému žáku poskytl peněžní poukaz na nákup zboží v hodnotě 1 000 Kč.

Ocenění žáci:

1. A  Anna Michnová

1. B Tomáš Vičan

1. C Ondřej Mikuda

2. A  Zuzana Navrátilová

2. B Alžběta Zbránková

2. C Nikola Peňová

3. A  Kristýna Juračáková

3. B Leilani Valery Locati

3. C Eva Vidličková

4. A  Tadeáš Malina

4. B Anastasiia Bobovych

4. C Lucie Petrová

5. A  Lukáš Petr

5. B Ján Boldiš

5. C František Ondřejka

6. A  Verner Matej

6. B Eliška Bajánková

6. C Andrea Bartoňová

7. A  Antonín Schwarz

7. B Lucie Kramolišová

7. C Štěpánka Machučová

8. A  Gabriela Poledníková

8. B Markéta Strakošová

8. C Karolína Jurčíková

9. A  Vanesa Slezinská

9. B Amálie Bačová

9. C Filip Martiňák