Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Karneval MŠ Markova

Tak jako každý rok uspořádala MŠ Markova karneval ve spolupráci s CVČ Astra. Na úvod nás potěšily svým nádherným vystoupením v krojích děti z Valášku pod vedením paní učitelky Ireny Peterkové a za klavírního doprovodu Lenky Šímové. A potom už začalo pravé karnevalové veselí. Děti i rodiče se bavili tancem, soutěžemi, hrami s padákem nebo barevnými balónky, které pro ně připravila usměvavá parta klaunů. Po řádění na parketu se děti i jejich rodiče a prarodiče mohli osvěžit velkým výběrem nápojů a ochutnat nejrůznější dobroty, které napekli ochotní rodiče. Pochutnat jsme si mohli na pizza šnecích, preclíčcích, muffinech, bábovkách nebo sušenkách s krásnými motivy dinosaurů a jednorožců. Děkujeme nejen za obohacení občerstvení, ale také za příspěvky do tomboly, která byla letos opravdu bohatá. Doufáme, že se všem návštěvníkům na našem karnevale líbilo a těšíme se, až si ho příští rok opět zopakujeme.

Anastázie Hejková, učitelka MŠ