Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2024

V pátek 3. 5. 2024 se uskutečnilo oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Družstva naší školy se zúčastnila soutěže v mladší i starší kategorii. Žáky nejprve prověřil test z pravidel silničního provozu a poté poměřili své dovednosti v jízdě na dopravním hřišti a v jízdě zručnosti. Obě naše družstva skončila na krásném druhém místě. Školu reprezentovali: Tereza Domesová, Eliška Bakšiová, Jindřich Drha (všichni z 8. A), Michal Tkáč (z 9. B), Klára Peňová, Jáchym Petřík (oba z 5. C), Tadeáš Ondřejka (z 6. B) a Adéla Zátopková (z 5. A), která se umístila na 1. místě mezi jednotlivci. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a ostatním žákům za pomoc při organizaci soutěže.

Michal Veřmiřovský, koordinátor dopravní výchovy