Přeskočit na obsah

Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola
Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913,
okres Nový Jičín

Barevné Vánoce v MŠ

Barevné a zasněžené Vánoce. Tak znělo téma letošního zdobení stromečků na frenštátském náměstí. Inspirovali jsme se pohádkami ovčí babičky, která sedává v křesle a vypráví pohádky při pletení své nekonečně dlouhé ponožky. A tak jsme posbírali zbytky vlny a pletací příze různých barev a začali jsme tak trochu plést, rozmotávat, šmodrchat, vázat uzlíky a mašličky. Barevná klubíčka se pod rukama dětí a paní učitelek proměnila v andělíčky, vločky, vánoční ozdoby a řetězy z bambulek. A aby našemu vlněnému stromečku nebyla zima, dostal na špici pletenou čepici.

Kateřina Balážová, zástupkyně ředitele školy pro předškolní vzdělávání