Informace pro končící žáky a zaměstnance
(trvalé příkazy a vyúčtování přeplatků)
Žáci 9. tříd jsou ze systému stravování vyřazeni po uzavření školního roku automaticky k 31. 7. 2026.
Finanční přeplatky odcházejících žáků a zaměstnanců budou automaticky vráceny na bankovní účet, ze kterého stravné standardně odcházelo.
Zrušte však trvalý příkaz nebo svolení k inkasu ve své bance pro budoucí období (především nastavené trvalé příkazy).
Žáci a zaměstnanci pokračující ve stravování
Na letní prázdniny se inkaso neprovádí a obědy se tím nepřihlašují.
Další inkaso proběhne 25. 8. 2026 za obědy na září.
Pro zaměstnance, kteří se budou stravovat v srpnu, pak 15. 8. 2026.
Omlouvání obědů na konci školního roku
Omlouvání obědů na poslední den výuky 26. 6. 2026 přijímáme do středy 24. 6. 2026 do 7.30 hodin.
V pátek 26. června 2026 vydáváme obědy od 9.00 hodin do 12.30 hodin.
Změna výdeje obědů ve dnech 23. 6. – 30. 6. 2026
Úterý 23. 6. 2026 od 11.15 do 14.00
Středa 24. 6. 2026 od 11.15 do 14.00
Čtvrtek 25. 6 2026 od 11.15 do 14.00
Pátek 26. 6. 2026 od 9.00 do 12.30
Pondělí 29. 6. 2026 od 11.15 do 12.00 (pro dospělé strávníky a žáky ve ŠD)
Úterý 30. 6. 2026 od 11.15 do 12.00 (pro dospělé strávníky a žáky ve ŠD)
V případě nejasností kontaktujte vedoucího školní jídelny.
Děkujeme Vám za spolupráci.
Zaměstnanci školní jídelny přejí všem strávníkům hezké prázdniny a příjemnou dovolenou.