REPUBLIKOVÉ FINÁLE ODZNAKU VŠESTRANNOSTI 2020 V BRNĚ

15.09.2020

Den po zahájení nového školního roku se vydala naše žákyně Vivien Hilšerová z 8. C do Brna reprezentovat Tyršovku na republikovém finále Odznaku všestrannosti 2020. Na toto finále se probojovala jednak svými výkony ze stejné akce v loňském září a také výkony, které podávala do doby uzavření škol z důvodu koronavirové pandemie. Díky tomu, že po celou dobu distanční výuky a během hlavních prázdnin nezahálela a věnovala se tréninku, ukázala, že je schopna svá maxima v deseti disciplínách Odznaku všestrannosti vylepšit. Dosáhla tak na několik osobních rekordů a povýšila umístění z loňského finále. V celkovém hodnocení při účasti 78 dívek v kategorii se umístila na nádherném 7. místě, pouhé 4 body za místem šestým. Patří jí tedy obrovská gratulace za reprezentaci naší školy na nejvyšší úrovni této sportovní akce. Soutěž probíhá pod patronací Českého olympijského výboru a my Vivien přejeme, abychom ji v budoucnu viděli i pod těmi opravdovými olympijskými kruhy!

Mgr. Alena Lavičková, uč. TV