Volná pracovní místa

ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín přijme od 1. 9. 2024 kvalifikovaného učitele/ku cizích jazyků (anglický, německý) na plný úvazek.

Platové zařazení: 12. platová třída (podle délky uznané praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; možnost postupného přiznání osobního příplatku dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913
Požadované doklady:
a) profesní životopis
b) kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Žádosti zasílejte na adresu ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, 744 01 Frenštát p. R. nebo na e-mail: reditel@zstyrfren.cz.
Informace na tel. č. 556 835 038, 556 835 920 nebo 601 336 937.

Hledáme pracovníka na údržbu budov – školníka

Nástup: ihned, případně dle dohody
Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm Tyršova 913
Pracovní poměr na dobu určitou: zástup za dlouhodobou nemoc, zkrácený případně i plný pracovní úvazek (možnost dohody)
Náplň práce: běžné údržbářské a školnické práce spojené s provozem školy
Hledáme domácího kutila, člověka čestného, samostatného při plnění pracovních úkolů, vstřícného pomoci ostatním. Zkušenosti s elektrikářskými, instalatérskými, zámečnickými, zednickými či zahradnickými pracemi jsou výhodou.
Platové ohodnocení: v rozmezí 5. platové třídy od 21 930 do 23 510 Kč při plném pracovním úvazku v případě pracovní smlouvy. V případě práce na dohodu o provedení práce bude odměna cca 150 Kč/hod.
Pracovní doba: od 6. 00 do 14.30, případně dle dohody
Výhody: práce na jednu směnu, obědy za 33 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, čisté a nekuřácké prostředí
Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro aktivní důchodce.

Kontakt: Besedová Lenka, telefon 556 835 920, e-mail: sekretariat@zstyrfren.cz, případně Ing. Petr David, telefon 770 181 519, e-mail: petr.david@zstyrfren.cz

Hledáme uklízečku/uklízeče

Nástup: ihned, případně dohodou
Místo výkonu práce: Základní škola Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm
Pracovní poměr na dobu určitou: zástup za nemocného zaměstnance
Práce na plný pracovní úvazek (preferujeme) / zkrácený pracovní úvazek (možnost dohody)
Platové ohodnocení: 18 900 Kč při plném pracovním úvazku (112,50 Kč/hod)
Pracovní doba: 11:30 – 20:00 (možnost skončit dříve po dokončení úklidu přiděleného úseku)
Výhody: práce na jednu směnu, obědy za 33 Kč, čisté a nekuřácké prostředí
Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro aktivní důchodce či matky na mateřské, které můžou alespoň 4 hodiny odpoledne pracovat. Možnost budoucí příležitostné spolupráce v průběhu roku po dobu zástupu za nemocnou uklízečku.

Kontaktní osoba: Petr David, tel. 770 181 519, petr.david@zstyrfren.cz