XXI. ročník soutěže Frenštátský zpěváček

11.05.2022

Po dlouhé koronavirové odmlce se naše škola opět vrátila k pořádání oblastního kola pěvecké soutěže pro děti ze základních škol z Frenštátu, Tiché a Trojanovic a pro studenty místního gymnázia. Akce proběhla v úterý 3. května odpoledne v malém sále Domu kultury ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Po nesoutěžním vystoupení zpěváčků z prvních tříd následovaly soutěžní kategorie, které hodnotila porota místních aktivních hudebníků – Bohumír Holub, Ondřej Svoboda a Jiří Unruh.

V silné konkurenci více než 30 účastníků naše škola získala nejcennější umístění hned ve dvou kategoriích. Ze zpěváčků 2. a 3. ročníků byla porotou nejlépe ohodnocena Kristýna Juračáková ze 2. A, v kategorii 6. a 7. ročníků vyhrála Adéla Přadková ze 7. A.

Výherkyním blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci své školy. Za poskytnutí věcných cen do této soutěže děkujeme také Klubu rodičů, nadaci ZŠ Tyršova a MěÚ Frenštát pod Radhoštěm.

Lenka Ráchel Pustějovská, organizátorka soutěže