Úhrada stravného a omlouvání obědů

11.02.2021

Vážení rodiče,

úhrada stravného ve ŠJ inkasem či jiným způsobem stále probíhá, jelikož není známo, kdy bude žákům umožněný návrat do školy a žáci v distanční výuce mají nárok na odebírání obědů do jídlonosiče.

Strávníci hradí i v současné době každý měsíc skutečný počet obědů v daném měsíci (stravovací dny) s odpočtem za omluvené obědy z předešlého měsíce. Např. v prosinci je počítána platba na měsíc leden (19 dnů) s odpočtem omluvených obědů za měsíc listopad, v lednu je počítána platba na měsíc únor (20 dnů) s odpočtem omluvených obědů za měsíc prosinec, atd. Obědy jsou tedy vyúčtovávány průběžně.

Dovolte mi připomenout, že žáci navštěvovali školu buď plně (1. stupeň a 9. ročník) nebo alespoň částečně (6. až 8. ročník) od 30. listopadu do 18. prosince 2020.

V případě nejasností se s dotazem obraťte přímo na vedoucí školní jídelny.

Jitka Žurovcová,