11.02.2020 | Maškarní karneval 2020

Maškarní karneval 2020

Rok se s rokem sešel a u nás v družině opět proběhl maškarní karneval. Ten letošní se konal v pátek 7. února. Děti se již tradičně moc těšily. Někteří nedočkavci měli kostýmy oblečené již dopoledne ve vyučování.

02.12.2019 | Mikulášské nocování 2019

Mikulášské nocování 2019

Letošní Mikulášské nocování jsme naplánovali na poslední listopadový pátek. Tato akce, která má v naší družině již několikaletou tradici, je určena pro prvňáčky.

12.06.2019 | Cesta za pokladem 2019

Cesta za pokladem 2019

Ve čtvrtek 6. června proběhla v naší družině Cesta za pokladem. Je to každoroční poslední akce, na kterou se všichni moc těší. Zažít trochu dobrodružství při hledání pokladu baví každého.

14.05.2019 | Projektový den ŠD na Bílé

Projektový den ŠD na Bílé

V úterý 7. května jsme v rámci Šablon II uskutečnili projektový den mimo školní družinu a vyjeli jsme s dětmi na Bílou v Beskydech na program Zpátky do pravěku.

11.04.2019 | Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce na Tyršovce

Velikonoce má většina z nás spojené s příchodem jara, tepla, slunce, ... Těmi nejvěrnějšími, kteří si nenechají svátky jara ujít, jsou děti.

07.03.2019 | Adolf Dudek v družině

Adolf Dudek v družině

V pondělí po jarních prázdninách jsme v družině s velkou radostí přivítali našeho každoročního hosta, ilustrátora dětských knih, Adolfa Dudka. Přestože pan Dudek k nám dochází již několik let, pokaždé jsme mile překvapeni jeho nápady, pohotovostí a energií. Letos k nám ilustrátor přijel s programem Malování pro děti.

05.03.2019 | Maškarní karneval ve školní družině

Maškarní karneval ve školní družině

16. února, v pátek před jarními prázdninami, jsme v naší družině pořádali každoroční maškarní karneval. Letos jsme při jeho organizaci spolupracovali s Astrou a s panem Zrůstem. V týdnu před karnevalem jsme začínali mít obavy, jak všechno dopadne, poněvadž se valila chřipková epidemie a počet nemocných dětí každým dnem stoupal. Nakonec vše dobře dopadlo a bylo nás tak akorát.

25.01.2019 | Veverka Terka a myška Klárka opět v družině

Veverka Terka a myška Klárka opět v družině

V úterý 22. ledna k nám do družiny po delší přestávce opět zavítalo divadélko Myška Klárka a veverka Terka. Děti se na vystoupení moc těšily. Po seznámení s Klárkou a Terkou nabralo představení úžasný spád.

03.12.2018 | Mikulášské nocování 2018

Mikulášské nocování 2018

Poslední listopadový pátek jsme v naší družině pořádali pro naše prvňáčky Mikulášské nocování, které má už několikaletou tradici. Na 30. listopad jsme se již dlouho všichni těšili. Čím víc se blížil termín oblíbené akce, tím víc děti řešily, jestli přijde s Mikulášem i čert.

19.06.2018 | Hledání pokladu

Hledání pokladu

Stejně jako minulé školní roky, tak i ten letošní jsme v ŠD ukončili celodružinovou akcí Hledání pokladu. Letošní cesta za pokladem se konala ve čtvrtek 14. června. Tradičně je hledání pokladu ukončeno opékáním na školní zahradě, a proto si děti přinesly i špekáčky.