11.12.2019 | Vánoce na dědině v Rožnově pod Radhoštěm

Vánoce na dědině v Rožnově pod Radhoštěm

Kouzlo zapomenutých Vánoc prožily děti ve Valašském muzeu v přírodě. Při procházce Valašskou dědinou poznaly zvyky a tradice našich předků.

06.12.2019 | Vánoční pohlazení dětí z Valášku

Vánoční pohlazení dětí z Valášku

V předvánočním čase děti z našeho souboru potěšily svým vystoupením rodiče a žáky v ZŠ Tyršova, seniory v Domově Hortenzie a hosty na zahájení výstavy Frenštátské Vánoce.

19.11.2019 | Poznáváme naše město

Poznáváme naše město

V rámci týdenního projektu se děti blíže seznámily s tradicemi, symboly, významnými osobnostmi a budovami našeho města. Prohloubily si nejen znalosti, ale i citový vztah k místu svého bydliště, naučily se ve městě orientovat a poznaly význam a účel některých budov.

13.11.2019 | Ilustrátor dětských knih v mateřské škole

Ilustrátor dětských knih v mateřské škole

Malířská show Adolfa Dudka Cestovatelské pohádky byla plná zábavy, humoru a malířského umění. Nejen děti, ale i dospělé pobavila, rozesmála a zároveň přenesla do dalekých krajin.

12.11.2019 | Uspávání broučků

Uspávání broučků

Uspat broučky na zimu není jen tak. Proto jsme se s dětmi rozhodli, že jim pomůžeme. Začátkem listopadu v podvečer jsme se sešli i s rodiči před mateřskou školou s lampičkami a vyrazili jsme po cestě označené světýlky plnit zábavné úkoly.

23.10.2019 | Ekologický program Lesní království

Ekologický program Lesní království

Během terénního programu děti navštívily kouzelné místo, kde kromě lesních skřítků a stromových víl žije také spousta zvířátek a roste mnoho zajímavých rostlin a stromů. Společně si prošly lesní království, které má několik kouzelných pater. Program byl zaměřen na seznámení dětí s lesním ekosystémem.

18.10.2019 | Veselí podzimníčci

Veselí podzimníčci

Rodiče a děti opět překvapili svými originálními výtvory. Díky nim zažívá naše školka podzim plný čar a kouzel.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13