EKOFEST - Beskydy bez vědí dolů OKD

Dne 16. 6. 2017 se žáci 6. C zúčastnili programu pořádaného CVČ Astra ve spolupráci s MěKS Frenštát p. R.  a Klubem Kryt pod názvem EKOFEST – Milujeme Beskydy bez věží dolů OKD. Vzhledem k deštivému počasí se akce přesunula do kulturního domu, kde na žáky čekalo divadelní představení, soutěže s ekologickou tematikou a zkouška fyzické kondice. Rovněž byli vyhodnoceni žáci, kteří se zapojili do projektu Kam s odpadem? Z naší školy byli odměněni žáci z 8. A a 6. B, kteří obsadili druhé místo, a speciální cenu obdrželi žáci z 6. C – Kristián Kvita, Šimon Šimulák, Daniel Blecha a Matěj Schiller za zájem o ekologii a hledání nových řešení.

A jak projekt hodnotili sami žáci?

Líbilo se mi plnění různých úkolů, např. za jak dlouho se věci rozloží. B. Krupová

Ten den byl skvělý, nejvíce se mi líbily soutěže, byly super. J. Drozdová

Líbilo se mi, když jsme hádali, jak pomoci lidem bez pitné vody. K. Špačková

Byla jsem spokojená, ale je mi líto toho, že jsme neviděli dravce. K. Oprštěná