13.03.2019 | Pohádkové čtení nejen s babičkou

Pohádkové čtení nejen s babičkou

Pravidelné předčítání je ve frenštátské Mateřské škole Markova samozřejmostí. Čtou paní učitelky, dokonce už i některé děti, ale nejvzácnější je, když přijdou číst osoby blízké dětem. Babičky, dědečkové, rodiče či sourozenci si udělají na pár minut čas a přinesou si do školky svoji oblíbenou knihu.

20.02.2019 | Pohádkový karneval v mateřské škole

Pohádkový karneval v mateřské škole

Celý týden děti malovaly pohádkové postavičky, poslouchaly pohádky, skládaly papíry do nekonečně dlouhých řetězů a těšily se na pátek. Tento den totiž proběhl očekávaný karneval v prostorách CVČ Astra

12.02.2019 | Lyžujeme se Sluníčkem – MŠ Markova

Lyžujeme se Sluníčkem – MŠ Markova

Během prosluněného týdenního kurzu děti získaly základní lyžařské dovednosti pod vedením zkušených instruktorů a zažily zimní radovánky na sněhu. Dozvěděly se také, jak se správně oblékat a chránit před možným nebezpečím při zimních sportech. Poslední páteční den byli pozváni rodiče, aby zažili a podpořili sportovní atmosféru závodů a slavnostní vyhlášení a ocenění všech dětí.

17.12.2018 | Sváteční setkání se seniory v Domově Hortenzie

Sváteční setkání se seniory v Domově Hortenzie

V předvánočním čase děti z Valášku zpívaly, tančily a darovaly vlastnoručně vyrobená novoroční přání.