31.03.2020 | Nápady na velikonoční tvoření pro rodiče a děti

Nápady na velikonoční tvoření pro rodiče a děti

Jestli s dětmi rádi tvoříte, máme pro vás skvělé typy na jednoduchou a originální velikonoční výzdobu. Snadno a rychle vyrobíte zajímavé dekorace, vyzdobíte okna jarními motivy, připravíte zdravou pochoutku a zároveň zabavíte děti.

18.03.2020 | Společné vítání jara

Společné vítání jara

Milí rodiče, po dobu uzavření MŠ se můžete se svými dětmi zapojit do našeho tradičního jarního tvoření. Použít můžete různorodý materiál, fantazii se meze nekladou. Po otevření MŠ ozdobíme vašimi výrobky interiér i exteriér mateřské školy. Těšíme se na vaše nápady.

16.03.2020 | Uzavření MŠ Markova – žádost o ošetřovné MŠ

Na základě rozhodnutí Krizového štábu ORP Frenštát pod Radhoštěm budou od úterý 17. 3. 2020 do odvoláníuzavřeny všechny mateřské školy, jejichž zřizovatelem je město Frenštát pod Radhoštěm. Jedná se o tři školky - Mateřkou školu Dolní, Mateřskou školu Markova a Mateřskou školu Školská čtvrť.

09.03.2020 | Tajemství padajících hvězd v Planetáriu Ostrava

Tajemství padajících hvězd v Planetáriu Ostrava

Prostřednictvím pohádkového příběhu o dobrodružné cestě zvířátek do vesmíru se děti dozvěděly, co všechno ukrývá hvězdná obloha.

17.02.2020 | Masopustní rej v MŠ Markova

Masopustní rej v MŠ Markova

Opět tu máme čas karnevalů a maškarních veselic. Na jednu takovou veselici jsme se celý týden připravovali i v naší mateřské škole. Společně s dětmi jsme chystali výzdobu, malovali pohádkové postavičky, četli pohádky a skládali papíry do nekonečně dlouhých řetězů.