Testování IQ žáků

11.10.2021

Vážení rodiče,

v pondělí 25. 10. 2021 proběhne v ZŠ Tyršova 913 testování IQ žáků pracovníky Mensy České republiky. Zájemci o toto testování se mohou přihlásit formou elektronické přihlášky na odkaze: https://intranet.mensa.cz/prihlaska/test_iq.php?id_a=12189 .

Současně svůj zájem o testování Vašeho dítěte nahlaste škole přes své třídní učitele do pátku 15. 10. 2021, abychom mohli testování dle věkových kategorií naplánovat a zorganizovat.

Žáci, kteří v testu dosáhnou požadovaných hodnot IQ, mohou ve škole navštěvovat Klub nadaných dětí, který pomáhá svou činností rozvíjet jejich nadání a intelekt.

Výsledky testů jsou důvěrné, informaci o nich obdrží pouze zákonný zástupce žáka.

Více na www.mensa.cz .

V přiloženém letáčku najdete postup pro přihlášení, zaplacení a potvrzení emailové adresy.

Děkuji za spolupráci.

Zdeňka Murasová, ředitelka školy