Informace školní jídelny

27.10.2020

Vážení rodiče a strávníci,

z důvodu umožnění odběru obědů v rámci školního stravování žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem, platba inkasem pokračuje bez přerušení. Do 13. listopadu 2020 jsou obědy hromadně odhlášeny a žáci, kteří mají zájem o stravování, si je musí přihlásit. Hromadné odhlašování se bude opakovat do doby, než se žáci vrátí do školy (tuto situaci průběžně sledujeme). Je důležité vždy počkat na hromadné odhlášení, v přihlášce strávníka je vyznačena odhláška. Odběr oběda za dotovanou cenu je možné vyzvednout v době od 11.30 do 12. 00 hodin, žáci si mohou oběd odebrat do jídlonosiče nebo přímo zkonzumovat ve školní jídelně. Tito žáci se v šatnách nepřevlékají, jdou si pro oběd přímo k výdejnímu okénku a dodržují mimořádná opatření nařízená vládou.

Pro cizí strávníky a školní zaměstnance žádná změna nenastala, systém omlouvání a odběru obědů zůstává stejný.

Doba výdeje oběda pro cizí strávníky je od 11. 15 do 11.30 hodin, od 12.00 do 12.20 hodin za dodržování mimořádných opatření nařízených vládou.

Jitka Žurovcová, vedoucí školní jídelny