Soutěž v anglické konverzaci

11.02.2020

I letos se v naší škole konalo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěž probíhala v úterý 28. ledna 2020. První kategorie (I. A) byla určena pro žáky 6. a 7. tříd a druhá kategorie (II. A) pro žáky  8. a 9. tříd.

Všichni zúčastnění  měli možnost změřit své síly v ústním projevu na vylosované téma,  kde rozhodovala nejen znalost a správné použití jazyka, ale především pohotové reakce a nápaditost. V kategorii 8. a 9. tříd vybojovala první místo Eliška Rojčíková z 9. A, která tímto postupuje do okresního kola. Jako druhý se umístil Benjamín Rašovský rovněž z 9. A a třetí příčku obsadila Sarah Urbanová z 8. A. V kategorii 6. a 7. tříd předvedl pěkný výkon Martin Adamčík z 6. A, který bude naši školu také reprezentovat v dalším kole.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich skvělé prezentace a vítězům přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se koná 18. února 2020 v Novém Jičíně.

Mgr. Šárka Bolfová, vyučující Aj