Vánoční turnaj v košíkové

20.12.2019

Během prosince se ve škole uskutečnil Vánoční turnaj v košíkové. Přihlášené třídy byly rozděleny na kategorie starších a mladších dívek a chlapců. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 družstev, přičemž nejpočetnější zastoupení měli již tradičně starší hoši.

Nejprestižnější zápasy se odehrály poslední den před Vánocemi a skončily následovně:

V kategorii mladších hochů zvítězilo družstvo třídy 7. A, na 2. místě skončili hoši ze 7. B. Kategorii starších dívek ovládla a 1. místo obsadila děvčata z 9. B, která ve finále porazila dívky z 9. A, umístěné na 2. příčce.

A v nejpočetnější kategorii starších hochů vyhráli po tuhých bojích chlapci z 9. A, druhé skončilo družstvo z 8. D a třetí se umístili hoši z 8. C.

Všechny zápasy vždy přilákaly velké množství diváků a povzbuzujících a především finálové zápasy byly pro zcela zaplněný ochoz velké tělocvičny velmi atraktivní. Tímto děkujeme všem odvážným dívkám a chlapcům za účast v turnaji a předvedené výkony v košíkové.

Taťána Grafová, učitelka TV