Veverka Terka a myška Klárka opět v družině

25.01.2019

V úterý 22. ledna k nám do družiny po delší přestávce opět zavítalo divadélko Myška Klárka a veverka Terka. Děti se na vystoupení moc těšily. Po seznámení s Klárkou a Terkou nabralo představení úžasný spád. V úvodu jsme se dozvěděli, že dnes budeme sledovat pohádku o Sněhurce. Jak již bývá u tohoto divadélka dobrou tradicí, i toto vystoupení mělo výchovný podtext. Děti, které byly od prvních okamžiků vtaženy do hry, se dozvěděly, že si nesmí brát od cizích lidí žádné jídlo. Dále veverka Terka a myška Klárka všem přítomným poradily, jak bojovat s nachlazením a které vitamíny nám pomáhají v boji s rýmou. Jako třetí a důležitou informaci si děti odnášely ponaučení, že se v tomto období musíme dostatečně oblékat, abychom přečkali zimu ve zdraví. Celé vystoupení bylo protkáno humorem a písničkami, které si děti notovaly společně s Terkou a Klárkou.   Dětem se vystoupení moc líbilo a jen nerady se s oběma účinkujícími loučily. Spokojenost byla na obou stranách, poněvadž Klárka i Terka naše děti moc chválily a i ony si představení moc užily. Takže spokojeni byli úplně všichni, a tak to má být. Tak zase příští měsíc!

Zdenka Kučerová, vedoucí vychovatelka ŠD

GALERIE