Vánoční turnaj v košíkové

03.01.2019

Tradiční prosincovou akcí školy je basketbalový turnaj pro žáky 2. stupně. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 chlapeckých a 6 dívčích týmů. Od začátku prosince ještě před vyučováním začínaly nesmiřitelné souboje mezi družstvy jednotlivých tříd. Finálové zápasy mívají své místo poslední školní den před vánočními prázdninami. Nejsou jenom vítězové a poražení, ale všichni mají možnost si zdravě zasportovat, posílit vědomí třídní sounáležitosti nebo si alespoň hlasitě zafandit. Nejlepší týmy byly oceněny diplomy a sladkou odměnou a všichni se již těší na příští ročník vánočního turnaje.

Výsledky:

Mladší dívky – 1.  7.C     Mladší hoši – 1. 7.D      Starší dívky –  1.   9.A       Starší hoši –  1.    8.A

2.  7.B                            2. 7.C                               2.   9.C                             2.    9.A

3.  7.A                            3. 7.A                               3.   8.B                             3.    9.C

Taťána Grafová, uč.