19. ročník pěvecké soutěže Frenštátský zpěváček

24.05.2018

22. května 2018 v odpoledních hodinách naše škola uspořádala v Domě kultury ve Frenštátě pod Radhoštěm oblastní kolo pěvecké soutěže „Frenštátský zpěváček“.

Za účasti 33 žáků a studentů nejen z naší školy, ale i ZŠ Záhuní, gymnázia a základních škol z Tiché, Trojanovic a Lichnova získala 1. místo v 1. soutěžní kategorii (pro žáky 2. a 3. tříd) Johanka Zajícová ze 3. B a ve 4. kategorii (8. a 9. ročníky) pak 2. místo Vendula Rojčíková z 9. C.

Oběma děvčatům gratulujeme a děkujeme i ostatním zúčastněným za skvělé výkony. Jsme rádi, že máme opravdu šikovné zpěváčky a doufáme, že 20. ročník, který nás příští rok čeká, bude také tak úspěšný. Děkujeme za finanční podporu Klubu rodičů a Domu kultury ve Frenštátě pod Radhoštěm za poskytnutí Malého sálu pro tuto soutěž.

Mgr. Lenka Ráchel Pustějovská