LYŽOVÁNÍ NA BÍLÉ

LYŽOVÁNÍ NA BÍLÉ

Letos už po sedmé probíhal ve dnech 26. 2. – 2. 3. 2018 oblíbený lyžařský kurz dětí v lyžařském středisku na Bílé organizovaný pro žáky 1. stupně ZŠ a pro děti z MŠ Markova. Malých zájemců o lyžování přibývá, o čemž svědčí velký počet přihlášených dětí. Celkem jich jezdilo na kurz čtyřicet, přestože celý týden panovalo velmi mrazivé počasí. Sníh byl zmrzlý a rychlý a děti sjížděly sjezdovku velmi svižně, což si můžete prohlédnout na přiloženém videu. Profesionální a obětavý přístup instruktorů lyžařské školy SUN Outdoor  vytvořil příjemnou atmosféru, při níž se děti na lyžování velmi těšily, každým dnem se v jízdě zlepšovaly a s chutí se učily další prvky lyžařské techniky. Naučily se jezdit na vleku, bezpečně sjíždět svah, a to i v brankách.

Jako každým rokem se děti těšily, až své lyžařské umění předvedou před svými rodiči i prarodiči v pátečním závodě mezi brankami. Radost z lyžování jsme průběžně dokumentovaly s paní učitelkou Hrachovcovou.

Jana Adámková, učitelka školy