Soustředění lyžařů – běžců

06.02.2018

Také v tomto roce naše škola ve spolupráci s TJ Frenštát p. R. uspořádala pro děti navštěvující kroužek „Běh na lyžích“soustředění.
Tentokrát jsme se vypravili do Velkých Karlovic. Nejdříve jsme měli obavy, že si moc nezalyžujeme, protože ve Frenštátě nebylo ani trochu sněhu. Po příjezdu do Velkých Karlovic naše obavy zmizely, protože už při příjezdu jsme viděli bílou krajinu a na běh upravené stopy.
Děti intenzivně trénovaly dvakrát denně a stále se zlepšovaly v dovednostech, takže se v neděli všichni mohli zúčastnit závodů, které úspěšně zvládli.
Bydleli jsme v penzionu „Tabačka“, kde se o nás vzorně starali a výborně nám vařili. Večery byly také zábavné, hrály se různé společenské hry, u kterých se pobavili i trenéři.
Všichni už se těší na další soustředění.

Novotná M.

GALERIE