OTEVŘENO! Nové šatny v provozu!!

05.10.2017

Ve čtvrtek 5. října 2017 byly pro žáky otevřeny nové prostory šaten v ZŠ Tyršova 913 ve Frenštátě. Paní ředitelka přestřihla žlutou pásku, paní zástupkyně rozdávaly dětem sladkosti, u zábradlí vše sledovali dva školní skřítci. Hrála hudba a balónky uvázané na zábradlí připomínaly, že se tady děje něco velkého, slavnostního.

Paní ředitelka pak ve školním rozhlase připomněla žákům, že výstavba šaten trvala téměř šest měsíců a stála více než jedenáct milionů korun. „Samotné rekonstrukci předcházelo několik let usilovné práce, aby si žáci mohli odkládat své svršky a obuv v důstojných podmínkách. Dnešní den i rok se zapíše nesmazatelným písmem do historie naší školy. Věřím, že se vám rozšířené a zmodernizované prostory školních šaten líbí, oceníte komfort samostatné šatní skříňky pro každého z vás.

Proměna suterénu školy je překvapivá. Vše je nové, čisté, světlé a moderní. Doufám, že si této nové hodnoty budete patřičně vážit a společně se snažit uchovat ji ve stávajícím stavu co nejdéle.

Ať nám nové šatny dlouho užitečně slouží!“

(z proslovu paní ředitelky Zdeňky Murasové)