13.11.2019 | Ilustrátor dětských knih v mateřské škole

Ilustrátor dětských knih v mateřské škole

Malířská show Adolfa Dudka Cestovatelské pohádky byla plná zábavy, humoru a malířského umění. Nejen děti, ale i dospělé pobavila, rozesmála a zároveň přenesla do dalekých krajin.

12.11.2019 | Uspávání broučků

Uspávání broučků

Uspat broučky na zimu není jen tak. Proto jsme se s dětmi rozhodli, že jim pomůžeme. Začátkem listopadu v podvečer jsme se sešli i s rodiči před mateřskou školou s lampičkami a vyrazili jsme po cestě označené světýlky plnit zábavné úkoly.

23.10.2019 | Ekologický program Lesní království

Ekologický program Lesní království

Během terénního programu děti navštívily kouzelné místo, kde kromě lesních skřítků a stromových víl žije také spousta zvířátek a roste mnoho zajímavých rostlin a stromů. Společně si prošly lesní království, které má několik kouzelných pater. Program byl zaměřen na seznámení dětí s lesním ekosystémem.

18.10.2019 | Veselí podzimníčci

Veselí podzimníčci

Rodiče a děti opět překvapili svými originálními výtvory. Díky nim zažívá naše školka podzim plný čar a kouzel.

07.10.2019 | Adaptační program Mami, tati pojď si se mnou hrát

Adaptační program Mami, tati pojď si se mnou hrát

V rámci dne otevřených dveří jsou rodiče zváni do mateřské školy, aby se seznámili s prostředím, aktivitami, režimem a cíli MŠ.

03.10.2019 | Pravidla soužití v naší mateřské škole očima dětí

Pravidla soužití v naší mateřské škole očima dětí

Kresba pravidel jako výsledný produkt prožitkových her zaměřených na prevenci sociálně patologických jevů.

03.10.2019 | Herna pod širým nebem

Herna pod širým nebem

Školní zahrada mateřské školy Markova prošla velkými změnami při realizaci projektu Zahrada pro všechny smysly financovaného v rámci schváleného dotačního titulu Státního fondu životního prostředí

26.06.2019 | Beseda Bezpečně nejen o prázdninách

Beseda Bezpečně nejen o prázdninách

Děti si zábavnou formou doplnily co nejvíce vědomostí o bezpečném chování, které by si měly neustále uvědomovat ve svém osobním životě.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15